Pełen etat
Sulęcin
Opublikowano 1 rok temu

Poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy jako osoba sprzątająca Urzędy w Sulęcinie od 02.01.2023r.

Twoje zadania:

utrzymywanie w czystości i porządku wyznaczonych pomieszczeń (biura, ciągi komunikacyjne, sanitariaty), sprzątanie nie obejmuje terenu zewnętrznego.

Godziny pracy:

poniedziałek od godz. 16:00,

wtorek, środa, czwartek od godz. 14:30,

piątek od godz. 14:00.

Możliwość pracy dla jednej osoby na 8 godz./dzień lub 2 osoby po 4 godz./dzień.

Rodzaj umowy dostosowany do warunków pracownika.

Nasze oczekiwania:

  • odpowiedzialność i zaangażowanie
  • chęci do pracy
  • dokładność
  • mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności

Co możemy Ci zaoferować?

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się Firmie
  • praca stała w godzinach popłudniowych
  • umowę o pracę lub inną dogodną formę zatrudnienia
  • niezbędne narzędzia pracy
  • wynagrodzenie zawsze na czas
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • pracę w przyjaznej atmosferze

Cechy oferty pracy

Stanowisko

Osoba sprzątająca

Wymagany jest poprawny numer telefonu.
Wymagany jest prawidłowy adres e-mail.