3/4 etatu, Pełen etat, Pół etatu
Szczecin, woj. zachodniopomorskie
Opublikowano 7 miesięcy temu

Poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy jako osoba sprzątająca w obiekcie ZUS przy ulicy Citroena w Szczecinie (1, 1/2 oraz 3/4 etatu).

Twoje zadania:

Utrzymywanie w czystości i porządku wyznaczonych pomieszczeń.

Nasze oczekiwania:

  1. odpowiedzialność i zaangażowanie
  2. chęci do pracy
  3. dokładność

Co możemy Ci zaoferować?

  1. pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się Firmie
  2. umowę zlecenie
  3. niezbędne narzędzia pracy
  4. wynagrodzenie zawsze na czas
  5. możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  6. pracę w przyjaznej atmosferze

PRAWDOPODOBNIE CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE! NIE CZEKAJ I APLIKUJ!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla Contact Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Contact Sp. z o.o., z siedzibą w Wędrzynie 12/4a, 69-211 Wędrzyn

Kontakt telefoniczny (biuro firmy): +48 95 723 37 98

Cechy oferty pracy

Stanowisko

Osoba sprzątająca

Wymagany jest poprawny numer telefonu.
Wymagany jest prawidłowy adres e-mail.