Pełen etat
Międzyrzecz
Opublikowano 2 lata temu

OPIS

Poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy

jako pracownik gospodarczy w Międzyrzeczu

Twoje zadania

o utrzymywanie w czystości i porządku wyznaczonych terenów zewnętrznych (odśnieżanie, koszenie itp.)

Nasze oczekiwania:

o prawo jazdy kat. B

o odpowiedzialność i zaangażowanie

o chęci do pracy

o dokładność

Co możemy Ci zaoferować?

o wynagrodzenie za godziny nadliczbowe 15 zł „na rękę”

o pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się Firmie

o umowę o pracę

o niezbędne narzędzia pracy

o wynagrodzenie zawsze na czas

o pracę w przyjaznej atmosferze

KONTAKT TELEFONICZNY :531835673 p. Natalia

PRAWDOPODOBNIE CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!

NIE CZEKAJ I APLIKUJ!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla Contact Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.

Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Contact Sp. z o.o., z siedzibą w Wędrzynie 12/4a, 69-211 Wędrzyn

Cechy oferty pracy

Stanowisko

Pracownik gospodarczy

Wymagany jest poprawny numer telefonu.
Wymagany jest prawidłowy adres e-mail.